COOP Jednota Nitra, SD/ 5 mája, 2021/ Novinky

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok si deň matiek pripomenieme v nedeľu 9. mája.

Byť mamou je to najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Na deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili. Ďakujeme všetkým mamám za ich lásku a obetavosť.

Aj napriek pretrvávajúcej situácii, ktorá nám nedovoľuje spoločne osláviť tento deň Vám COOP Jednota Nitra, spotrebné družstvo blahoželá k sviatku. ,,Krásny deň matiek!“

V rámci dňa matiek si COOP Jednota Nitra, spotrebné družstvo pripravila rôzne marketingové akcie, ktoré budú prebiehať vo vybraných PJ.

Každá zákazníčka, ktorá dňa 9.5.2021 v predajniach Tempo Nitra, Tempo Zlaté Moravce, Ivanka pri Nitre, Obchodný dom Nitra a Vráble spraví nákup nad 20 € dostane milú pozornosť.

Každá zákazníčka, ktorá dňa 7.5.2021 nakúpi v predajniach Veľká Dolina, Lužianky, Dolné Lefantovce, Veľké Chrášťany, Slepčany a Zlaté Moravce (Hviezdoslavova 64) minimálne 100 gramov produktov značky Figaro dostane ako darček k nákupu čokoládu na varenie Figaro 100g.

Všetko najlepšie naše mamy, mamky, mamičky!